TJ SMRČINA HORNÍ PLANÁ x SK NETOLICE

05.06.2013 14:33

H.Planá-

Beránek, V.Ryneš, Grmela, Kostínek, Mražík, P.Schönkypl, Gajdoš, Klik, Koršala, Friedl, Koritar

V očekávaném utkání měli jako první šanci domácí a to v 16 minutě Klik, ale golman hostů Šanda jeho střelu vyrazil na roh. 32 minuta zákrok Klika na Vláška posoudil rozhodčí jako nedovolený a kopala se penalta. Tu s jistotou proměnil kapitán Baloušek 0:1. 40 min trestný kop P. Schönkypla nedokázal nikdo dorazit. 42 minuta znovu to byl P.Schönkypl a jeho centr se zastavil v brankovišti v bahně, odkud je hosté odvrátili do bezpečí. 49 minuta hlavičku Klika výborným zákrokem zneškodnil golman hostů na roh. 58 minuta Vlášek udělal kličku i Beránkovi ale mířil jen do boční sítě. 65 minuta pálili golmana Šandu ruce po dělovce  Gajdoše kterou opět vyrazil na roh. Druhý gól hostů padl z ofsajdové pozice v 80 minutě autorem byl Vlášek 0:2. Na těžkém terénu se hrál  fotbal dobré ůrovně kluci podali dobrý výkon ale na výtečného golmana hostů tentokrát recept nenašli a tak hosté z minima vytěžily maximum.