TJ SMRČINA HORNÍ PLANÁ x FK DYNAMO VYŠŠÍ BROD

26.04.2013 12:35

H.Planá- Beránek, Petr Shönkypl, Kostínek, Gajdoš, Mražík( 77.Kastenmajer), Boháč (65.Kvasnička), Koršala, Friedl, Rada, Klik, Koritar

Vyšší Brod- Rapčan Daniel, Pomije, Procházka, Vančura, Jirkal, Račák, Dibďák, Marek, Bartoň(73.Sosna), Gondek, Rapčan Lukáš

Po počátečním oťukávání jako první udeřily domácí. 10 minuta Klik pronikl do vápna, udělal kličku golmanovi, ještě posunul míč na Friedla pro kterého nebyl problém skórovat do prázdné 1:0. Hosté ale měli v zápětí výhodu 15 minuta trestná kop ke kterému se postavil Marek jeho střelu golman Beránek vyrazil ale k dorážce se dostal Gondek a nekompromisně zavěsil 1:1. 24 min Koršala ustal tvrdý souboj z Pomijem a ve vápně našel Klika který upravil na 2:1. 38 minuta znovu trestný kop Marka ale Beránek vytáhl dobrý zákrok a míč vyrazil. 48 minuta po zaváhání Gajdoše se k míči dostal Jirkal a na 2x Beránka překonal 2:2. 67 minuta po akci Klika s Friedlem se domácí znovu dostali do vedení když si Friedl poradil s golmanem Rapčanem a dal na 3:2. 70 minuta hosté se dožadovali penalty po souboji Kostínka s Markem. 74minuta  po faulu Vančury na Koritara se naopak penalta pískala. K té se postavil Kostínek, ale trefil jen břevno. 82 minuta trestný kop z 20 metrů tentokrát zahrával Jirkal ale vysoko přestřelil. 90 minuta tutovou šanci na vyrovnání měl na noze Marek, ale Beránek domácí hodně podržel a s jeho střelou si poradil a tak body zůstali doma. Tentokrát to nebylo ono, ale Vyšší Brod tu zahrál velmi slušně a při trošce štěstí si ten bod mohl odvést.