FK BOROVANY x TJ SMRČINA HORNÍ PLANÁ

18.03.2013 12:01

Poslední zápas Horní Plané, který byl zároveň generálkou před začátkem jarní části ligy dopadl pro Planou na výbornou. Klub FK Borovany hostil Horní Planou na svém domácím hřišti. Bohužel pro nepřízeň počasí se zápas odehrál na umělé trávě. Chvíli po začátku zápasu skóre otevřel střelou z desítky Jan Koritar a poslal Horní Planou do vedení. Za nedlouho, ale domácí vyrovnali a skóre zápasu bylo 1:1. Do poločasu stihla Planá vstřelit ještě jednu branku jejímž autorem byl František Gajdoš. První poločas tedy skončil stavem 1:2. Po polačase za hosty navyšoval skóre Koršala Erik a hosté vedli 3:1. Za nedlouho zvyšoval Tomáš Klik střelou po zemi, která proklouzla golmanovi domácích pod tělem už na 4:1 pro Planou. Před koncem zápasu svým druhým gólem v zápase dával na 5:1 Jan Koritar. Domácí už jen z penalty stačili upravit na konečných 2:5.