24.03.2013 13:12

Sestava:

H.Planá

Beránek, Grmela ,Ryneš. V, Kostínek, Gajdoš, Boháč (85.Kvasnička), Shönkypl.P, Koršala, Rada, Klik(87.Bednář), Koritar.

Na podmínky co venku panovaly bylo hřiště v Husinci velice dobře připraveno a tak podle toho vypadal i samotný zápas.Po seznámení s terénem jako první zahrozily hosté když střelu velice aktivního Koritara (nejlepší na hřišti) vytáhl golman Miklas na roh.Domácí se pokoušeli o centry do vápna ale ty spolehlivě stahoval Beránek a do vážnějšího zakončení se nedostali.A tak udeřily hosté po dobrém napadání Koritara šikovně pustil míč P.Schönkypl na Klika ten mu hned z první míč vrátil a pro P.Schönkypla už nebyl problém skórovat 0:1 (38.min). Druhý poločas se domácí ve snaze vyrovnat více tlačili před branku Beránka, ale obrana hostů si se všemi náznaky šancí domácích poradila a tak se hosté dostávali do rychlých brejků. V 65.min po centru Koritara byl ve 100% šanci Klik ale sám na malém vápně hlavou poslal míč nad bránu. V 70 minutě po centru  P.Schönkypla dal Klik na 2:0 ale pro ůdajný ofsajd gól uznán nebyl. Druhý gol hostů přišel po rohu Rady v 83. min kdy se ve skrumáži nejlepe orientoval Gajdoš a prostřelil vše co mu stálo v cestě 0:2. Jedinou vážnejší akci měli domácí v samotném závěru ale ze střelou Ostádala si Beránek poradil a tak si zaslouženou výhru odvezli hosté. Samotný zápas měl velmi vysokou ůroveň a Husinec byl velmi kvalitní soupeř o to je výhra cenější .Pochválit tak musím celý mančaft který se musel ještě vypořádat z neůčastí Friedla (nedorazila registrace) i tak podali kluci hodně dobrý výkon.