SK ZLIV x TJ SMRČINA HORNÍ PLANÁ

12.05.2013 15:18

H.Planá-

Beránek, V.Ryneš, Grmela, Kostínek, Mražík, P.Schönkypl, Rada, Kvasnička, Boháč (60.Gajdoš), Koritar, Švábirt (46.Friedl).

Hosté na domácí udeřily hned na začátku a to ve 3 minutě po rohu  P.Schönkypla se na zadní tyči prosadil Grmela 0:1. Domácí mohli srovnat v 16 minutě Bicanem, ale Beránek jeho střelu vyrazil na roh. A tak opět trestali hosté kdy po akci na jeden dotek putoval míč po dráze Kostínek, Boháč, P.Schönkypl, Koritar až ke Švábirtovi který krásnou akci zakončil do prázdné 0:2. Druhý poločas se domácí snažily z výsledkem něco udělat měli řadu standartek ze strany a ty byly velice nebezpečné, ale obrana a hlavně Beránek si se všemi skvěle poradily. V 62 minutě se do sóla dostal Koritar, ale trefil jen golmana Václavíka. 80 minuta, jeden z obránců domácích zahrál jasně ve vápně rukou, ale penalta se nekopala místo toho byl za řeči vyloučen Rada. Přesilovka domácích trvala, ale jen 7 min pak byl domácím za hrubý faul na unikajícího Koritara ihned vyloučen Bittner. V 89 minutě si z domácích obránců udělal slalomovou dráhu Friedl posadil si i golmana Václavíka a upravil na konečných 0:3. Výhra je na prosto zasloužená a hlavně těší další udržená nula i když sme se museli obejít bez Koršaly. Tak jak mladý Mražík v obraně tak i Kvasnička a po dlouhé době i Švábirt ho obře nahradili.