SK LHENICE x TJ SMRČINA HORNÍ PLANÁ

27.05.2013 19:05

H.Planá- Beránek, V.Ryneš, Grmela, Kostínek (74.Kvasnička), Novák (57.Mražík), P.Schönkypl, Gajdoš, Boháč, Friedl, Koritar, Bednář

2 minuta do první a jak se později ukázalo i do poslední šance se dostali domácí po trestném kopu kdy se do zakončení dostal Pořádek ale těsně přestřelil Beránkovo branku. A tak trestali hosté do vápna se probil Gajdoš, k odraženému míči se dostal Boháč a uklidil míč do pravého horního rohu Trnkovi branky 0:1. Hosté čekali na brejky a ten jim vyšel ve 32 minutě kdy po pasu P. Schönkypla šel sám Koritar a podél golmana zvýšil na 0:2. Domácí se snažily o skorigování skóre, ale jejich akce končily u vápna hostů a tak třetí gól si hosté schovali do druhého poločasu (63.min) když stoper V. Ryneš našel P. Schönkypla a ten ukázal svou kouzelnou levačku a ze 32 metrů napálil míč přímo do šibenice a bylo po zápase. Minule Míra (trenér) kritizoval sudího Píska, tentokrát já musím pochválit rozhodčího Hájka pískal uplně v pohodě. Čekali jsme tam těžší zápas, ale kluci tentokrát ukázali že je fotbal baví a sfoukli peckaře rozdílem třídy.