Přípravné zápasy

08.03.2013 21:44

TJ SMRČINA HORNÍ PLANÁ odehrála v zimní přestávce 4 přípravná utkání. V prvním z nich hráli hráči Horní Plané s týmem z Chvalšin. Kde se obě mužstva rozešli po remíze 1:1. Jediný gól Plané vsítil z penalty Ivan Firedel. Ve druhém utkání hrála Planá s dorostem Českého Krumlova. Tomu podlehla gólem v závěru zápasu 1:0. Ve třetím zápase se utkala Horní Planá s Frymburkem. Svým největším rivalem z tabulky, který je v tabulce o jedno místo pod Planou. Zápas skončil remízou 2:2 když dokázal Frymburk 2x vyrovnat. O góly Plané se postarali Erik Koršala a Petr Schönkypel. Ve čtvrtém zápase se utkala Horní Planá s Planou u Českých Budějovic a výsledek skončil ku prospěchu Horní Plané když si odvezli výhru 4:2. Góly vstřeli Petr Schönkypel, Jan Boháč, Michal Rada a Erik Koršala. Všechny přípravné utkání se odehráli na umělé trávě v Českém Krumlově.