FK LAŽIŠTĚ x TJ SMRČINA HORNÍ PLANÁ

15.04.2013 15:48

Sestava H.Planá

Beránek, Petr Shönkypl, Grmela, Kostínek, Gajdoš, Boháč (60.Kvasnička), Koršala, Friedl (77.Mražík), Rada, Klik, Koritar

V nadherném areálu FK Lažiště se hrálo od záčátku podle not hostující Smrčiny. Po uvodním oťukávání jako první udeřily hosté. Trestný kop Petra Shönkypla (28.min.) si jeden z domácích obránců srazil do vlastní sítě 0:1. Domácí se k žádne šanci za první poločas vůbec nedostali. Ve druhé půlce hosté ješte více přidali na tempu a začalo narůstat i skóre v 58.minutě po právé straně utekl Koritar a přesným centrem našel Boháče pro kterého nebyl problém zvýšit na 0:2. 77 minuta sólo pro Koritara a ten prostřelil domácího golmana Stupára po třetí 0:3. V 81.min poslal Koršala do sóla i druhého útočníka hostů Klika a ten též nezaváhal 0:4. Domácí měli jedinou šanci. V 90.min měli výhodu TK z 18 m ale střelu Brzobohatého zblokovala zeď hostů na roh. Ten však Beránek v pohodě stáhnul a ihned našel na půlce Koritara, který postupoval sám na golmana domácích a i na po druhé své sólo proměnil 0:5. Pro nemoc nemohl nastoupit V.Ryneš kterého výborně na postu stopera zastoupil Petr Shönkypl a pod jeho vedením podalo mužstvo supr výkon. V sobotu (20.4) se Horní Planá poprvé představí i na Domácím hřišti, kde bude hostit Vyšší Brod.